Go to Top

Vaillant Kombi Servisi Ümraniye


Vaillant Yetkili Servis Ümraniye

Ayrıca kombinin montajı. Benzeri birçok problem vaillant yetkili servisi ümraniye de Vaillant Kombi Servisi olarak ya da Vaillant klima servisi olarak Başakşehir’in tüm mahallelerinde size hizmet veren servisiz.. Kombi su alma musluğunun çalışması bozulması. Kombinin peteklere sıcak su iletmemesi üç yollu vana da meydana gelen arızalar Genleşme tankının çalışmaması. Kombi kartlarının bozulması. Kombinin sürekli su alması gibi problemler. Servisimiz Vaillant kombilerde meydana gelen arızaların giderilmesi arızaların petek temizliği kombi bakımı klima bakımı klima gaz dolumu klima su damlatma sorunu klima soğuk üfleme sorunu Kombi bacasında yaşanan arıza. Kombi Kombi kartlarının böceklenmesi.


Vaillant Yetkili Kombi Servisi Ümraniye

Ümraniye Vaillant Servisi olarak çalışma saatleri 7/24 telefon hizmeti Müşteri temsilcilerimiz tarafından size sunulmaktadır. Bayram durumlarında yedek hizmet veren arkadaşlarımız servisinize geleceklerdir.. Ümraniye Vaillant Servisi resmi bayramlarda dini bayramlarda yılbaşı gibi özel bayramların tamamında hizmet vermektedir. Servis hizmetlerimizi sabah 7 ile 22 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Ümraniye Vaillant Yetkili Servisi

Müşteri temsilcilerimiz size telefon desteği sunmakta ve servisimizi müşteri temsilcimiz üzerinden açmaktasınız. Bu bilgiler müşteri temsilcimiz yılın 365 gün 7 gün 24 Saat olmak üzere Telefon desteği sunmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz ve sahada çalışan ustalarımız olmak üzere iki türlü çalışma sistemimiz bulunmakta. Sahadaki teknik ekibimiz ise yılın 365 günü resmi iyi bayramlar dahil Dini bayramlarımız dahil yılbaşı gibi günlerde dahil sabah 7 ile 22 saatleri arasında sahada hizmet veriyor. Ekiplerimiz ikiye ayrılır. Bu bilgiler isim soyisim telefon numarası ve yaşadığınız problem ile ilgili ufak detaylar. Müşteri temsilcimiz Öncelikle sizin aracınızla ilgili sizden bilgi alır Eğer servis yönlendirmesi gerekiyor ise Bilgilerinizi alır. .


Ümraniye Vaillant Yetkili Servisi

Eğer reset ve çözüm olmuyorsa kombinizin tekrar yeniden başlatılması gerekiyor. Eğer bunların tamamı çözümlü Olmadıysa servisini arayarak hizmet alabilirsiniz.. Vaillant kombilerin gerekli su basınç ayarı yapılmaz ise Vaillant kombi su bari sıfıra düşmüş ise Vaillant kombi arıza verir. Basınç bir buçuğa çıkartıldıktan sonra eğer hala çalışmıyorsa kombiniz reset atılarak çalışır hale getirilir. Bu durumdan su basıncı ayarının bir buçuk ortalamasına çıkartılması gerekmektedir. Tekrar başa Tıp reset tuşuna tekrar 3 saniye basarak kombinizi çalışır hale getirebilirsiniz.

Teknik Servis için Tıklayın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *